ÜnyeSpor’un Yeni Başkanı Çaybaşılı İsim Oldu!

Ünye 1957 Spor Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karayiğit, düzenlediği basın toplantısı ile takımın bundan sonraki yol haritasına dair açıklamalarda bulundu. Takımın yeni başkanı olarak ilk resmi açıklamayı birinci ağızdan yapan Karayiğit, “Gayemiz Ünyesporumuza sahip çıkmaktır” dedi.

12.07.2022
168
ÜnyeSpor’un Yeni Başkanı Çaybaşılı İsim Oldu!

Takımın eskiden yeniye geldiği süreç ve bundan sonraki hedeflerinin konuşulduğu kahvaltılı programa, takımın eski başkanlarından Osman Çakıroğlu ve Hamza Alp’in yanı sıra gazeteciler ve Ünye 1957 Spor’a destek vermek hedefiyle gelen misafirler katılım gösterdi. Osman Çakıroğlu ve Hamza Alp, yeni yönetimin yanında olduklarını ifade ederek hedeflere gididen yolda başarı temennilerini ilettiler.

Karayiğit: “Kısa Süreli Vaatlerle İşimiz Yok, Yolumuza Bakacağız”

1957’nin yeni Başkanı Osman Karayiğit burada yaptığı değerlendirmede Ünyelilerden ve yeşil beyaz sevdalılarından destek beklediklerini ifade ederek birkaç gün içinde yönetim kurulu oluşumu ve transfer sürecinin başlayacağını söyledi. Karayiğit yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Başarılı bir dönem geçiren Mehmet Ali Durak yönetiminin görevden ayrılması sonucu takımın kayyuma kalması bizi de derinden üzmüştür. 20 gündür kamuoyunun teveccühüyle birlikte Belediye Başkanımız ve Kaymakamımızla yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Ünye 1957’yi kayyumdan kurtarıp yeni yönetimimizi oluşturduk. Ünyesporumuza sahip çıkmak için bu yola baş koyduk. Hedefimiz kısa süreli değil, uzun vadeli planlamalara dayanmaktadır. Ünyelilerden ve Ünye 1957 sevdalılarından da takıma destek bekliyoruz. Gayemiz her zaman Ünyesporumuza sahip çıkmaktır. Yönetimimiz birkaç gün içinde belirlenerek kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

Eski Başkan Çakıroğlu: “Ünyelileri Güzel Günler Bekliyor”

Ünye 1957 Spor eski başkanlarından Osman Çakıroğlu da yeni yönetimde Başkan Osman Karayiğit’in yanında ola isimlerden. Toplantıda yeni yönetime desteklerini ifade eden Çakıroğlu, Ünyelileri güzel günlerin beklediğine inancını vurguladı. Çakıroğlu, yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili başkanımızın önderliğinde değerli arkadaşlarımızla birlikte güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum. İnşaallah yıllık hedefler değil, uzun süreli başarılarla birlikte yeşil beyaz sevdamızı yeniden heyecanla yaşatacağız. Kısa sürede yönetim kurulu üyeleri oluşumu, hedef ve planlamalar, transfer süreci şeklinde yolumuza devam edeceğiz. Sezon yavaş yavaş başlamak üzere ve biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Bizler Ünyesporumuzu aslında sahipsiz bırakmadık ve gerekli birtakım çalışmalar yaptık. Biz inanıyoruz ki en güzel günler Ünyelileri bekliyor.”

Toplantı, yeni yönetimi tebrik ve günü ölümsüzleştiren fotoğraf çekimleri ile devam etti.

Osman Karayiğit, aslen Çaybaşı ilçesi Köklük Mahallesi’nden olup İstanbul’da ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Haber: Talip KOCAKOÇ / Alp Medya

Ünye 1957 Spor yeni başkanı Osman Karayiğit
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.