TBB’den Çaybaşı’na İş Makinası Hibe Edildi

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB), Çaybaşı Belediyesi araç parkuruna katkıda bulunarak Hidromek Marka HMK 102S Alpha A5 Kazıcı Yükleyici İş Makinasını ilçe hizmetine hibe etti.

05.09.2022
116
TBB’den Çaybaşı’na İş Makinası Hibe Edildi

Hava şartlarından fırsat buldukça sahada etkin çalışma sürdüren Çaybaşı Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, bu vesileyle gücüne güç katmış oldu.

Bu müjdeyi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Belediye Başkanı Hüseyin Semiz, hayılı olsun diyerek emeği geçenlere teşekkürlerini ifade etti.

Semiz, iletisinde şu detaylara yer verdi:

“İlçemize Hayırlı Olsun. Sahada Daha Çalışkan Bir Çaybaşı Belediyesi İçin, Belediyemiz Envanterini Güçlendirmeye Devam Ediyoruz. Çaybaşı İçin Canla Başla Çalışmalarımızı Sürdürürken, Araç Parkurumuzu Genişletmeyi ve Yenilemeyi İhmal Etmiyoruz. Türkiye Belediyeler Birliği Tarafından Belediyemize Hibe Edilen Hidromek Marka HMK 102S Alpha A5 Kazıcı Yükleyici İş Makinasını Teslim Aldık.

İş Makinasının Belediyemize Kazandırılmasını Sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Olmak Üzere, Her Daim Olduğu Gibi Derdimizle Dertlenip Konuyu Bizzat Takip Ederek Ordulu Hemşehrilerinin Yanında Olduğunu Bir Kez Daha Gösteren Ak Parti Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı / Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Fatma Şahin Hanımefendiye, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler Bakanımıza, Sayın Milletvekillerimize, Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç ve Teşkilatımıza Şahsım ve Tüm Çaybaşılılar Adına Teşekkür Ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.