İş İnsanı Talip Kocakoç Kimdir Nerelidir, Kaç Yaşında Evli mi?

İş İnsanı Talip Kocakoç medya alanında uzun yıllar faaliyet göstererek gazetecilik üzerine tanınmış bir isimdir. Çeşitli iş kollarında sermayeye yönelik ticari faaliyetleri de bulunan Kocakoç 2022 yılında kurduğu medya şirketi ile adından söz ettirmektedir.

03.07.2022
94
İş İnsanı Talip Kocakoç Kimdir Nerelidir, Kaç Yaşında Evli mi?

1990 yılında Ordu’nun Çaybaşı ilçesinde doğan gazeteci yazar kişiliği ile de tanınmakta olup “Bende Kalmasın” adlı kitabın da yazarıdır. 2009 yılında İlküvez Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden mezun olan yazar, eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ile sürdürmüştür. Altaş Tv ile başladığı medya hayatına, Tv52, Boztepe Tv, Güncel Gazetesi, Yeni Dönem Gazetesi, Çınar Gazetesi ve Alp Medya gibi kurumların yanı sıra İstanbul medyasında da önemli görevlerde bulunmuştur.

2019 yılında vatani görevini Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde tamamlayan iş dünyasının yakın gelecekteki parlayan ismi Talip Kocakoç, bir süre Ordu Sosyal Gazetesi’nin imtiyaz sahipliğini de yürütmüştür.

Web portalları üzerinden E-Ticaret planlamaları yaparak web alanındaki tecrübesini de ekonomiye dönüştürmeyi başarmıştır.

2022 yılı itibariyle evli ve iki çocuk babası değildir!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.