Akkuşlu Üreticilere Tarımsal Ekipman Desteği

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesine yönelik uygulanan hibe programından faydalanan Akkuşlu üreticiler makine ekipmanlarını aldılar.

03.07.2022
168
Akkuşlu Üreticilere Tarımsal Ekipman Desteği

Ordu Tarım Orman İl Müdürlüğü ve Akkuş Ziraat Odası Başkanlığı işbirliğinde ilçede düzenlenen tören ile patpat adı verilen tarım aracı, ot biçme motoru gibi malzemeler üreticilere teslim edildi.

Akkuş Ziraat Odası Binası önünde gerçekleşen törene, İlçe  Kaymakamı Emrah Arslan,İlçe Belediye Başkanı İsa Demirci,İl Tarım ve Orman Müdürü Kemal Yılmaz,İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Sadık Arslan,İlçe Emniyet Amiri Mehmet Ali Almaca, Daire Amirleri, AK parti İlçe Başkanlığı temsilcileri,STK Başkanları, mahalle muhtarları ve üreticiler katılım sağladı.

Burada bir konuşma yapan Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ilçe üreticilerine sağlamış olduğu destek adına yetkililere teşekkürlerini iletti. Destek almaya hak kazanan üreticilere de hayırlı olsun temennilerini ileten Başkan Kaya, bereketli bir ekim ve hasat dönemi dileklerinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.